O mne

Vitajte na CANDY GRANT

Ahoj a vitajte! Volám sa Dominika (Domi) Baumgartner a som zakladateľka a autorka blogu Candy Grant. Narodila som sa 14. júna 1995, čo znamená, že mám 26 a som blíženec (čo je v mnohých ohľadoch podstatná informácia). Aktuálne žijem v maličkej prenajatej garsónke v Bratislave s manželom Gabrielom a našim francúzskym buldočkom Rufusom.

História môjho blogovania siaha až do roku 2012, kedy som začala písať svoj prvý blog s názvom Donny writes… . Ten som neskôr premenovala na Candy Grant, čím som chcela pre blog vytvoriť novú identitu, a tiež som ho presunula na inú doménu, z ktorej neskôr putoval ešte raz sem, kde sa teraz stretávame.
Všetko začalo ako hobby projekt počas môjho druhého ročníka na strednej, kedy som začala pociťovať túžbu zdieľať a niečo tvoriť. Veľkou inšpiráciou mi boli blogerky z Anglicka, USA či Nórska, po vzore ktorých som sa rozhodla vytvoriť si svoj vlastný online priestor. Keďže som vždy rada písala, toto sa mi zdalo byť dobrým spôsobom sebarealizácie, ktorá mi vydržala dodnes.

Tak ako všetci, aj ja denne prežívam rôzne okamihy, ktoré mi prinášajú veľkú radosť a naplnenie (alebo práve naopak), o čo sa rada delím s ostatnými. Rovnako ako o moje skúsenosti s kozmetickými produktami, knihami, filmami, miestami a životom celkovo ♥.