MOOD BOARD: Leto 2021

Leto 2021 zostane v mojich spomienkach ako jedno z najnáročnejších, najprelomovejších a najzaujímavejších liet, aké som kedy zažila. Vo svojom spomienkovom archíve ho zaradím hneď za leto 2010 (kedy som spoznala Gabriela), leto 2020 (kedy som si ho vzala za manžela) a leto 2019 (kedy som stratila dedka). Na tohtoročné prázdninové mesiace budem spomínať ako na tie, kedy som si veľmi veľa uvedomila a spravila ťažké rozhodnutia, o ktorých v tejto chvíli môžem len dúfať, že boli správne. Tiež je to leto, kedy pracujem a budem pracovať najviac v celom mojom doterajšom živote. So zaťatými zubami prekonávam ťažké situácie a akceptujem ľudí takých, akí sú, i keď by som sa niektorým najradšej otočila navždy chrbtom. Zároveň však prehlbujem vzťahy s tými, ktorých nechcem nikdy stratiť a po tom, čo sme si prešli ťažkými obdobiami verím, že to tak aj naozaj bude a naše priateľstvá vydržia.

Napriek tomu, že neprežívam leto v bežnom slova zmysle, neprežívam úžasné letné dobrodružstvá, nechodím na výlety ani dovolenky a viac-menej nerobím skoro nič zaujímavé (ale naozaj len skoro – snažím sa vtesnať do voľných dní trochu toho zlata), keby som svoju náladu a pocity mala nejako vyjadriť, bolo by to nasledujúcou kolážou, ktorú som vytvorila z pinterestových obrázkov v primitívnom programe, ktorý používam pomaly už od svojich desiatich. A stále má svoje čaro.

Tak si užite august, podľa mňa najkrajší a najmagickejší z letných mesiacov a žite svoj najlepší život

Zdieľať:

4 Comments

 1. 2. augusta 2021 / 21:05

  Aj keď nepíšeš konkrétne, verím, že veľa ľudí sa v tvojich slovách nájde. Tak ako aj ja. A čo sa týka ľudí, no to je veľká téma nadlho.. ale mne pomohlo sa “v takých” chvíľach zamerať naopak na pozitívnych ľudí okolo mňa a vtedy som si uvedomila, že ich je vždy viac ako tých čo nestoja za moju energiu. Prajem ti čo najviac pekných okamihov, aj v “takom” období 🙂

  • candygrant
   Autor
   7. augusta 2021 / 12:07

   Ďakujem ti veľmi pekne, Mirka! ♥

  • candygrant
   Autor
   29. augusta 2021 / 7:19

   Presne tak, ako hovoríš! Úplne s tebou súhlasím 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *