Bucketlist August + September 2022

Prvý krát, odkedy som začala s mojimi pravidelnými bucket listami tu na blogu, som nespísala hodnotenie/úspešnosť toho posledného, jarného. Je to najmä preto, že som z neho úspešne dokončila len naozaj veľmi málo položiek a celý vyhodnocujúci článok by teda bol skôr len súborom výhovoriek, prečo to nešlo. Rozhodla som sa teda ušetriť seba aj vás a rovno radšej pripraviť nový zoznam.

Keďže bol pre mňa začiatok leta šťastlivo hektický kvôli sťahovaniu (ak ešte náhodou neviete, kúpili sme byt!!!) a zároveň odporne tragický, kvôli rozlúčke s Rufusom (o čom sa mi stále ťažko píše, takže sa nebudem trápiť), nemala som ani veľmi náladu sedieť pri blogu a čokoľvek písať.

Napriek tomu som sa rozhodla spísať si niekoľko vecí, ktorými by som si rada spríjemnila zvyšok leta a keďže septembre bývajú stále teplé a slnečné, tentokrát pripájam do leta aj deviaty mesiac. Zároveň je to môj prvý (čiastočne) letný bucket list, pretože doteraz som ho ani raz nespísala a dúfam, že vás tento môj článok opäť inšpiruje a podelíte sa so mnou o vaše aktivity, ktoré ešte chcete toto leto stihnúť 🙂

☀️ ísť sa ešte aspoň raz kúpať na Slnečné jazerá a kúpiť si v automate guličkovú zmrzlinu.
☀️ namiešať si vlastné leštidlo na listy pre moje rastlinky, keďže v poslednom čase majú akési nepekné matné lístky.
☀️ osláviť výročie v Gatto Matto. Najviac to tam milujem a myslím, že 12 rokov vzťahu, z toho 2 roky manželstva stoja za peknú taliansku večeru.
☀️ Zopakovať si základy slovenskej literatúry a gramatiky. Možno viete, že na jeseň nastupujem do školy a môj odbor bude angličtina a slovenčina. Prvý jazyk mám viac-menej zopakovaný vďaka doučkám, no s teoretickými znalosťami druhého to u mňa značne pokulháva.
☀️ začať pozerať jesenné seriály a filmy, nech všetko stihnem tento rok. Okrem mojich tradičných som dostala na instagrame niekoľko odporúčaní od mojich sledovateľov, takže sa mi zoznam málinko rozšíril a budem mať teda čo robiť.
☀️ podstrihnúť si vlasy.
☀️ naučiť sa robiť kysnuté cesto a spraviť ovocnú bublaninu.
☀️ ísť na prechádzku do botanickej záhrady.
☀️ navštíviť zoologickú záhradu a dať si hotdog pri žirafkách.
☀️ kúpiť nové vankúše do spálne.
☀️ kúpiť nočné stolíky. Nie úplne jednoduchý úkon, keďže aby sa nám vošli ich potrebujem v rozmeroch, ktoré sa nepredávajú práve najbežnejšie.
☀️ vytvoriť si systém domácich prác a podobných úkonov, aby bol pre mňa time management čo najjednoduchší, keď začne škola.
☀️ pohľadať, vybrať a ideálne aj rovno objednať diár na rok 2023.
☀️ dobehnúť čítanie. Akosi som sa zasekla a už mám celkom slušný sklz oproti môjmu plánu. Už teraz viem, že môj cieľ nesplním, no chcela by som sa mu aspoň čo najviac priblížiť.
☀️ ísť na Street food k Starej tržnici.
☀️ zaregistrovať sa v miestnej knižnici.
☀️ ísť na kornútikovú zmrzlinu.
☀️ navštíviť podniky v okolí a objaviť naše nové “go- to place”.
☀️ spraviť si peknú manikúru.

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *